facebook


TRENING TAMESHIWARI 16.11.2016

Pierwszy raz łamaliście deski

SPOTKANIE INTEGRACYJNE - MAŁOMICE 21-22.05.2016

W sobotę, 21-22.05  w Małomicach odbyło się spotkanie integracyjne dla członków i ich rodzin MAŁOMICKIEGO i LEGNICKIEGO SHINKYOKUSHIN. Były zabawy, gry, rozmowy i grill. A przede wszystkim, jak zwykle u nas wspaniała atmosfera.

SPAŁA 22-24.04.2016

Seminarium Kata i Kurs Sędziowski - SPAŁA 22-24.04.2016. Kurs sędziowski prowadził Shihan Goncharenko z Ukrainy, aktualny szef komisji sędziowskiej EKO.
Seminarium Kata natomiast prowadził znakomity instruktor z Japonii, Mistrz Świata Sensei Taishi Watanabe.  Kurs Sędziowski zakończył się testem koniecznym do uzyskania certyfikatów z EKO, a całość zakończona treningiem pod kątem kumite, poprowadzonym przez gościa z Japonii. Pożytecznie i intensywnie spędzony czas. Nasz klub reprezentował sensei Krzysztof Hodana

 

 

KOBIERZYCE CUP - 09.04.2016

Blisko 600 uczestników z Europy i Polski... I nasza ósemka: Weronika Turkiewicz, Wiktor Turkiewicz, Mateusz Rewak, Bartek Gwóźdź, Olek Krzywicki, Alan Zwoliński, Bartek Gruszczyński i Darek Łacina. I w tym ciężkim turnieju Bartek Gruszczyński zajął drugie, a Darek Łacina pierwsze miejsce. Gratulacje.. Osu!

PUCHAR WÓJTA GMINY KOBIERZYCE - KOBIERZYCE 28.02.2016

Fotorelacja z Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kobierzyce 2016, które odbyły się w niedzielę 28.02.2016 r.. W zawodach wzięło udział ponad 160 zawodników z Polski. Nasz klub reprezentowało 6 zawodników, Darek Łacina, Gabriel Szczepański, Olek Krzywicki, Mateusz Rewak, Wiktor Turkiewicz i Bartek Gruszczyński. Ostatnia czwórka, to absolutni debiutanci i mimo, że było to ich pierwsze \" zderzenie\" z matą, sędziami, a przede wszystkim z publicznością, zaprezentowali się bardzo dobrze. Walczyli z wielką zadziornością, bez kompleksów i bez tremy. Zostawili serca na macie i naprawdę jestem z nich dumny. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Drugie miejsca w swoich kategoriach zajęli Darek i Gabriel, a Mateusz był trzeci.Gratulacje!.

MAŁY NINJA II - LEGNICA 12.02.2016 r.

W piątek, 12.02.2016 r. na zakończenie ferii zimowych odbyły się zawody sprawnościowe II MAŁY NINJA. W zawodach udział wzięli najmłodsi członkowie naszego klubu, uczestniczący w feryjnych treningach. Zawody składały się z czterech crosów sprawnościowych. Walka była zacięta, zabawa przy tym przednia,a zwycięzcami byli jak zawsze wszyscy uczestnicy. Wkrótce fotogaleria z turnieju. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w przeprowadzeniu zawodów, a szczególnie sempai Kasi za zaprojektowanie i wykonanie pięknych dyplomów.

EGZAMIN - LEGNICA 24.06.2015

Za nami ostatni w tym sezonie egzamin na stopnie kyu dla naszych zawodników. Egzaminatorem był sensei Jacek Baranowski 4 dan. Wszyscy przeszli test pozytywnie. Gratulacje!

MAŁOMICE SPŁYW - 20.06.2015

W sobotę, 20.06.2015 r. ponownie odwiedziliśmy Małomice,  gdzie sempai Marcin Mrozek zorganizował turniej dla najmłodszych zawodników, zakończony spływem pontonowym po Kwisie i ogniskiem z pieczeniem kiełbasek. Impreza w poszczególnych jej elementach oraz jako całość wypadła znakomicie. Wszystkie nasze dzieci wróciły z medalami i dyplomami za miejsca zdobyte na zawodach, a biorący udział w 2,5 godzinnym spływie pontonowym z niesamowitymi wrażeniami.  Nawet pogoda dostosowała się do naszych humorów, bo mimo że aura nie oszczędzała w tym dniu deszczu, to w czasie spływu opadów praktycznie nie było. Była za to świetna zabawa i nawet dorośli bawili się jak dzieci. A do tego jak zwykle na naszych imprezach atmosfera była znakomita. Chciałbym podziękować sempai Marcinowi oraz Panu Mariuszowi Leszczyńskiemu za kolejną udana imprezę, a także wszystkim którzy zdecydowali się na udział w niej za uczestnictwo i wkład w to, że była tak udana.

SZKOLENIA I KONIE - MAŁOMICE 06-07.06.2015

W dniach 06-7.06.2015 r. w Małomicach odbyły się szkolenia połączone z integracją dla chętnych z naszego Branch. W jego ramach odbyliśmy dwa treningi zjedliśmy pieczone prosię, pojeździliśmy na koniach i zaliczyliśmy pierwszą w tym roku kąpiel w otwartym akwenie. O tradycyjnym grillu do samego rana, podczas którego mięliśmy okazję poznać się z innej, prywatnej strony nawet nie wspomnę. Było naprawdę i pożytecznie i przyjemnie. Mam nadzieję, ze każdy wyniósł ze szkoleń coś dla siebie, bo w to że wywieźliśmy z Małomic świetny humor i wspaniałe wspomnienia nie mam żadnych wątpliwości. Ci, którzy nie zdecydowali się na przyjazd mają czego żałować. Atmosfera była naprawdę kapitalna.Organizator imprezy, Sempai Marcin Mrozek świetnie wykonał swoją \"robotę\" i wspaniale zorganizował nasze spotkanie. Oby częściej i więcej.Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom szkoleń, bo każdy swoją osobowością przyczynił się do tego, że była to bardzo udana impreza.

EGZAMIN NA KYU - LEGNICA 29.04.2015

Zdjęcia z egzaminów na stopnie kyu naszych zawodników, które odbyły się w Legnicy 29.04.2015 r. Egzaminatorem był sensei Jacek Baranowski. Wszyscy przeszli testy pozytywnie i uzyskali promocje na wyższe stopnie. Gratulacje !

<< Start < poprzednia 1 2 3 4 Następny > ostatnia >>
Strona 1 z 4