facebook
TRENINGI odbywają się w:

DOJO GŁÓWNE - Legnica, ul. Przybosia 5

SEKCJA "TARNINÓW" - Szkoła Podstawowa nr 18, LEGNICA ul. Grabskiego 5

SEKCJA "KUNICE" - Szkoła Podstawowa, Kunice ul. Staropolska 4

Zostań członkiem najsilniejszej organizacji karate na świecie


ZAPISUJEMY SIĘ NA LETNI OBÓZ

Pomimo całej sytuacji z koronawirusem, Obóz Karate Kyokushin i Kickboxingu, organizowany przez nasz klub oraz CSW HODANA, odbędzie się na pewno. W chwili obecnej, gdy mamy przerwę w treningach zapisujemy się przez mojego messengera ( Krzysiek Hodana), mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie ( sms) 795 846 338. W obozie, jak co roku mogą wziąć udział także osoby spoza klubu. Ilość miejsc ograniczona i proszę wziąć to pod uwagę, by nie powtórzyła się sytuacja z Obozu Zimowego, gdy kilka osób zaspało i nie było już dla nich wolnych miejsc. W tym roku zmieniamy miejsce obozu. Po trzech latach fajnych obozów w Łukęcinie, tym razem trenujemy, wypoczywamy i bawimy się w Pogorzelicy.

Szczegóły:

V OBÓZ LETNI  KARATE SHINKYOKUSHIN – KICK BOXING - CROSSFIT – POGORZELICA 2020

Termin:  17.07.2020. – 30.07.2020.

Miejsce: Ośrodek Wczasowy Kormoran w Pogorzelicy nad Morzem Bałtyckim

Zakwaterowanie i noclegi: pokoje 2-4 osobowe z łazienkami i TV

Wyżywienie: całodzienne – 4 posiłki  (śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego )

Kadra:

- Sensei Krzysztof Hodana 3 Dan - Karate Shinkyokushin, treningi obwodowe

- Sensei Kamil  Hodana 2 Dan - Karate Shinkyokushin, Kick Boxing

-  Sensei Kasia Repa – Gruszczyńska 1 Dan – Karate Shinkyokushin,  treningi rozciągające

Przejazd Autokarem lub profesjonalnym busem.

Baza:

sala z przystosowana do treningów sztuk walk, boiska sportowe, szeroka piaszczysta plaża  strzeżona (położona  bardzo blisko ośrodka)

 

Obóz ma charakter sportowo – rekreacyjny. Treningi 2 razy dziennie w terenie lub w sali treningowej, odbywać się będą w grupach według poziomu zaawansowania i wieku uczestników. Oprócz tego turnieje, park linowy, wycieczki i zabawy.

 

Uczestnicy w trakcie pobytu zorganizowane będą mięli dyskoteki, ognisko zi pieczeniem kiełbasek, gry i turnieje oraz pobyt w parku linowym.

 

Na zakończenie obozu odbędzie się egzamin na stopnie kyu, dla osób które nie wezmą udziału w letniej sesji egzaminacyjnej w czerwcu (opłata za egzamin nie jest wliczona w koszt obozu)

 

Koszt obozu:   1700   złotych  (całkowity) -  płatny  w  ratach  - cena obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, przejazd, realizację programu, ubezpieczenie NNW, koszulkę.  Dla rodzin przewidziana jest zniżka po 50 zł na osobę.

Zapraszamy także osoby spoza klubu do uczestnictwa w obozie!

Zapisy:  Chęć udziału należy zgłosić swojemu instruktorowi i wpłacić I ratę, będąca równocześnie kwotą gwarancyjną (nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji uczestnika) w wysokości 500 zł, do 30 kwietnia. Na tej podstawie chętna osoba zostaje wpisana  na listę uczestników i automatycznie ma zarezerwowane miejsce. Instruktor wydaje kartę uczestnika obozu, którą należy dokładnie wypełnić, a następnie zwrócić do  30.06.2019 r. Reszta kwoty może być płatna w ratach, powinna być wpłacona do 15 lipca . Osoby starające się o dofinansowanie z zakładu pracy otrzymają odpowiednie zaświadczenie i rachunki

Organizator:

1. Legnicki  Klub Karate Shinkyokushin Knockdown  tel.: 795 846 338

2. Organizator: Centrum Sportów Walki „ HODANA”  tel.  782 014 348

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.