facebook
TRENINGI odbywają się w:

DOJO GŁÓWNE - Legnica, ul. Przybosia 5

SEKCJA "TARNINÓW" - Szkoła Podstawowa nr 18, LEGNICA ul. Grabskiego 5

SEKCJA "KUNICE" - Szkoła Podstawowa, Kunice ul. Staropolska 4

Zostań członkiem najsilniejszej organizacji karate na świecie


RANKINGI KLUBOWE

RANKING ZAWODNIKÓW KLUBU. W kończącym się sezonie, ze względu na zakazy organizowania imprez sportowych, sezon turniejowy był krótszy niż zazwyczaj. Ale mimo to postanowiliśmy ogłosić laureatów Rankingów Zawodników, reprezentujących nasz klub na zawodach. Największym w tym sezonie osiągnięciem były sukcesy na organizowanym przez nas, przy pomocy drugiego klubu z naszego miasta, CSW HODANA, rozegranym w ramach POLSKIEJ LIGII KARATE Shinkyokushin 2020 Międzynarodowym Turnieju Karate SILESIA CUP - LEGNICA 2020. Zdobyliśmy na nim 8 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe medale oraz zwyciężyliśmy w klasyfikacji drużynowej. Niestety, z powodu koronawirusa Liga zakończyła obecną edycję na organizowanym przez nas turnieju. Mam nadzieję, że w następnym sezonie nie będzie już takich problemów. W klasyfikacji Rankingu Generalnego ( kumite - walki i kata - układy ) pierwsza dziesiątka wygląda następująco:

1 - Bartek Gruszczyński - 66 pkt

2 -.Maja Sosnowska - 62 pkt

3 - Michał Biegała - 54 pkt

4 - Nina Urban - 48 pkt

5 - Werka Turkiewicz - 41 pkt

6 - Maks Gołębiewski - 36 pkt

6 - Norbert Prelewicz - 36 pkt

8 - Wiktor Turkiewicz - 31 pkt

9 - Igor Budniakiewicz - 28 pkt

10- Martyna Czernik - 19 pktW klasyfikacji kata:

1 - Nina Urban - 48 pkt

2 - Michał Biegała - 28 pkt

3 - Bartek Gruszczyński - 26 pkt

4 - Maja Sosnowska - 24 pkt

5 - Martyna Czernik - 19 pkt

6 - Erwin Urban - 18 pkt

7 - Aleksander Nowak - 14 pkt

8 - Lena Nowak - 11 pkt

9 - Maks Gołębiewski - 9 pt

10 - Norbert Prelewicz - 8 pkt

Do rankingu wliczane były także wyniki zawodów rozgrywanych w ramach Obozów w Łukęcinie i w Karpaczu. Od nowego sezonu czyste karty. Wszyscy startują od zera. Gratulacje dla zawodników

RANKING WALK NA KONIEC CZERWCA:
- Kasia Repa-Gruszczyńska – 740
- Michał Biegała – 720
- Bartosz Gruszczyński – 695
- Maja Sosnowska - 690
- Igor Budniakiewicz – 623
- Grzegorz Trepka – 499
- Tomasz Gruszczyński –434
- Maks Gołębiewski -432